Другий день на буткемпі UPSHIFT
Другий день, а це значить удвічі більше емоцій, натхнення, а також, звичайно, роботи.
Наші команди продовжують роботу над своїми проєктами й наступним етапом є створення дерева проблем, тому сьогодні команди дуже багато відповідали на питання «Чому?», а також створили власного персонажа, тобто портрет своєї цільової аудиторії.
Хто наша ЦА? Яка вона? Це чоловіки чи жінки? Якого віку? Які їх захоплення? Та ще багато запитань на які давали відповіді учасники, щоб визначити свою цільову аудиторію.
Але буткемп— це не тільки про створення проєктів, це постійний нетворкінг та взаємодія, ввечері на учасників чекає купа квестів та цікавих завдань, які розвантажать команди морально та фізично після насиченого дня.
Пірнаємо глибше в UPSHIFT!
Програма UPSHIFT у Київській та Чернігівській областях реалізується ГО «Агенція локальних ініціатив» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва й розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW