Останній день 5-го буткемпу програми UPSHIFT в місті Київ
Ось і завершився наш фінальний 5-й буткемп програми UPSHIFT в Київській області. З набутими навичками, сформованим планом дій та підтримкою ментора, ми відпускаємо наших апшифтерів у фазу реалізації їх соціально-важливих проєктів.
“Важливо говорити про важливе” - така фраза прозвучала на нашому буткемпі і ми не можемо з цим не погодитися, бо кожен з проєктів учасників має на меті підняти та вирішити ВАЖЛИВУ соціальну проблему.
На буткемпі учасники пройшли шлях від визначення викликів та їх дослідження, до формування ідей, їх тестування та представлення свого проєкту. Шлях учасників відображений на їх дошках, тому вони стали відбитком всіх тих думок з якими учасники прийшли на проєкт.
Команди 5 хвилі UPSHIFT в Київській області будуть реалізовувати свої проєкти за різними напрямками: гендерна рівність, сексуальна освіта, екологія, проблема булінгу, соціалізація дітей з ООП, розвиток навичок ведення дискусій, можливості заробітку для підлітків та фінансова грамотність, популяризація волонтерської діяльності, профорієнтація.


Це маленький початок — великої справи. Молодь Київщини показала себе як активних, вмотивованих, розумних та кмітливих молодих людей, які готові брати на себе відповідальність.
Ми пишаємося усіма командами та з нетерпінням чекаємо, коли зможемо розповісти про результати їх роботи.




Програма UPSHIFT у Київській та Чернігівській областях реалізується ГО “Агенція локальних ініціатив” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.