Представляємо вам команду - "Slay DeMind"
Привіт, друзі! Сьогодні ми хочемо познайомити вас з командою Slay DeMind та розповісти про їх значні успіхи в реалізації надважливого проєкту із підтримки ментального здоров’я підлітків.
У Вишгородській громаді в рамках навчальної програми UPSHIFT об'єдналася цілеспрямована команда з чіткою місією: підтримати психічне здоров'я підлітків. Їхній проєкт зосереджений на підвищенні обізнаності серед молоді про проблеми психічного здоров'я та наданні їм необхідних навичок самодопомоги для запобігання виникнення ментальних проблем.
Про успіхи команди нам розповіла учасниця — Аліна Скряга.
Як участь у програмі UPSHIFT допомогла вам у реалізації проєкту?
- Це дає такий поштовх, дає мотивацію робити краще, тим більше на буткемпі давали багато знань, які ми зараз використовуємо. Ми розібралися в цій тематиці не так поверхнево, а занурилися більше вглиб, також учасники команди навчаються відповідальності, брати на себе нові обов’язки та виконувати все вчасно.
Які заходи в рамках свого проєкту вам вдалося реалізувати?
- На сьогодні проведено один онлайн захід на тему: “Ментальне благополуччя. Як втримати баланс, коли ти підліток?”, дві тематичні зустрічі - “Я і моє ментальне здоров’я”, один тренінг - “Перше враження”, на якому учасники практикували пасивне/активне та гіперактивне слухання. Підлітки дізналися, що впливає на перше враження, важливість мови тіла, як говорити, щоб тебе почули. Також з 1-го березня у нас запускається онлайн марафон на який вже зареєстровано 350 учасників, серед них як підлітки, так і дорослі. Це буде марафон - “21 день турботи про себе”. Кожного дня у нас на каналі будуть публікуватися поради, вправи, корисні матеріали, міні відео та невеличкі завдання на саморефлексію, які учасники зможуть виконувати. Також на майбутнє у нас заплановано ще два тренінги, тематична зустріч, а також проведення клубу психологічних Ігор (кожної суботи).
Чи вдалося вам масштабувати проєкт за межі своєї громади?
- Офлайн заходи ми проводимо у своїй громаді, участь в онлайн заходах поширюється на всю Україну. У нас є учасники і з Харкова, Львова, Києва. Також зросла і наша команда, під час участі у програмі UPSHIFT нас було п’ятеро, зараз вже дев’ятеро і кожен має свої обов’язки, яких з кожним днем стає все більше.
Чи відзначаєте ви зміни у поведінці учасників після відвідування ваших заходів?
- Можна відзначити зміни у комунікації учасників, підліткам не вистачає спілкування, вони здебільшого сидять вдома, а так з’являється можливість збиратися і з часом учасники “розкачуються”, стають більш розкутими та впевненими.
Ваші результати надихають!
Для команд, які прагнуть втілювати дійсно важливі проєкти, UPSHIFT пропонує безцінну можливість змінити світ на краще. Приєднуйтесь до потужної спільноти змінотворців, отримуйте поради від досвідчених менторів та можливість отримати ресурси для втілення ваших ідей у реальність. Давайте разом вирішувати нагальні соціальні проблеми та створювати світле майбутнє для всіх. Зробіть перший крок до реалізації своїх ідей — приєднуйтесь до UPSHIFT вже сьогодні.
Заповнити анкету для участі у 5-тій хвилі в Київській області можна за посиланням
Кінцевий термін: 7 березня 2024
Програма UPSHIFT у Київській та Чернігівській областях реалізується ГО “Агенція локальних ініціатив” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.