Знайомтеся це команда “Молодь у фокусі”
Вони прийшли на UPSHIFT з метою створення умов для соціалізації та стабілізації психоемоційного стану учнів 5-11 класів Новгород-Сіверської громади через комплекс психосоціальних рекреаційних заходів як механізму реагування на виклики сьогодення.
Команда вже організувала свій перший табір денного перебування. Там протягом п’яти днів проводилися естафети та командні ігри, заходи на тему профорієнтації, надавалася психоемоційна підтримка від експертів.
“Зараз всі школи нашого міста перебувають на дистанційному навчанні, а більшість позашкільних заходів перестали працювати, тому мета нашого заходу обʼєднати дітей, щоб вони могли гарно провести час та знайти нових друзів”, - поділилася учасниця команди Максименко Дар’я.
Завдяки табору апшифтери зрозуміли, що проблема соціалізації наявна в молодших дітей, тобто шостих класів та нижче.
“Після проведення табору наша команда відчувала натхнення, дітям сподобалось, вони гарно проводили час та дуже просили продовження на наступних канікулах. Попри складнощі, які виникли під час реалізації, ми були дуже раді бачити щасливих дітей та чути гарні відгуки від батьків та родичів”, - додала Дар’я.
Цей проєкт важливий тим, що об’єднує підлітків та надає необхідні навички соціалізації. Завдяки йому вони мають змогу знайти нових друзів та не почуватися самотніми, що важливо для формування ментального добробуту дитини.
Програма UPSHIFT у Київській та Чернігівській областях реалізується Громадською організацією «Агенція локальних ініціатив» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.