Третій буткемп проєкту UPSHIFT у Київській області
Третій буткемп проєкту UPSHIFT у Київській області став останнім цього року. Проте не сумуйте, оскільки в новому 2024 році буде ще чимало таких заходів, які ми вже анонсували. Цей буткемп виділився серед інших своєю новорічною атмосферою, всі перебували в передчутті свят, тому працювати було дуже весело.
Учасники провели великий обʼєм роботи впродовж цих чотирьох днів, розробили проєктні пропозиції та успішно їх презентували. Ментори підтримували команди та продовжать це робити й надалі, а ми продовжуємо готуватися до буткемпів.
Дякуємо всім, хто був з нами та до зустрічі у новому році!
Програма UPSHIFT у Київській та Чернігівській областях реалізується Громадською організацією «Агенція локальних ініціатив» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду через німецький державний банк розвитку KfW.