Завершився другий буткемп проєкту UPSHIFT у Київській області!
Всі команди отримали корисні навички та можливість реалізації власного проєкту. І ми вже готові поділитися з вами, що відбувалося впродовж цих чотирьох днів.
Першого дня учасники познайомилися між собою та з методологією UPSHIFT. Із захопленням поділилися своїми ідеями та приступили до вирішення проблеми, з якою прийшли до нас.
На другий день вони зіткнулися з першим викликом - деревом проблем, яке їм довелося збудувати. Саме шляхом цього процесу апшифтери зрозуміли, яка цільова аудиторія майбутнього проєкту та які болі й труднощі вона має.
З повним розуміннями того, для кого вони створюють проєкт, учасники спроєктували виклики, що стоять перед ними. Оскільки створення та реалізація проєкту - це завжди про розв’язання певної проблеми та подолання викликів, на буткемпі апшифтери мали змогу навчитися цим двом навичкам і не тільки.
Один із найцікавіших етапів навчання називається “мозковий штурм”. Він приходить на допомогу, коли учасники вже мають розуміння про що їхній проєкт та на кого він націлений, проте ще не до кінця розуміють, як саме його реалізувати.
Після цього настає етап тестування, коли проєкт вже майже готовий і його можна презентувати іншим. Тоді команди “ходять в гості” один до одного і розповідають про свої проєкти. Повертаються та довершують їх, зважаючи на коментарі, які почули від інших команд.
І ось ми плавно перейшли до завершального дня, коли всі команди готові презентувати свої проєктні ідеї та піти в реалізацію. Ми завжди із захопленням спостерігаємо за тим, як апшифтери, подолавши всі виклики та перепони, розповідають про готовий проєкт із блиском в очах.
Вже зовсім скоро ми їдемо в Чернігів, щоб організувати там другий буткемп та пережити всі ці емоції ще раз. Тому залишайтеся з нами та дізнавайтеся більше про UPSHIFT.
Програма UPSHIFT у Київській області реалізується Громадською організацією «Агенція локальних ініціатив» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.