Провели перший буткемп в рамках проєкту UPSHIFT у Київській області!
Впродовж чотирьох днів 10 команд за участі менторів вчилися розв'язувати проблеми у своїх громадах та спільнотах. Команди складаються з молоді віком від 14 до 24 років, від трьох до п’яти осіб. Це перша хвиля UPSHIFT у Київській області та в організаційній практиці нашої організації.
Ми відібрали 43 учасників з 10-ти команд серед 36-ти команд-претендентів, які можуть повторно податися на наступні хвилі проєкту UPSHIFT з допрацьованими заявками. Для нас пріоритетніша молодь з громад, оскільки вона більш вразлива та має менше можливостей на реалізацію власних суспсільно-корисних проєктів.
Під час буткемпу, учасники кожної групи зосереджували свої зусилля на вирішенні конкретних завдань, що стосувалися широкого спектра питань, таких як екологічна стійкість, психологічна підтримка, створення безпечного місця для взаємодії та збереження культурної спадщини.
У кожної команди є власний ментор або менторка, котрі допомагають апшифтерам дійти з точки А в точку Б. Разом вони створюють сприятливий та відкритий інноваційний простір, де учасники вільно можуть виявляти та розв’язувати проблеми, а також відкрито ділитися своїми думками та ідеями.
Під час буткемпу, учасники формують та висловлюють свої концепції для розв’язання проблем. Після цього надається тиждень на те, щоб вдосконалити свої ідеї і перетворити їх у молодіжні проєкти, які підуть в реалізацію.
Програма UPSHIFT у Київській області реалізується Громадською організацією «Агенція локальних ініціатив» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.