Завершився тренінг для майбутніх менторів Чернігівської області
Напередодні наша команда провела UPSHIFT для майбутніх менторів з Київської області, вчора такий тренінг реалізували для менторів з Чернігова.
Програма тренінгу складалася з декількох етапів, мета яких полягала в ознайомлені майбутніх менторів з ідеологією UPSHIFT:
- Знайомство з людиноорієнтовним дизайном
- Обґрунтування методології UPSHIFT
- Демонстрація ролі ментора
- Засвоєння фасилітації, як основного інструменту ментора
- Проведення відеоекскурсії на буткемп для повного занурення
Тренінг проводили досвідчені тренерки, які вже продемонстрували свій професіоналізм в роботі з київськими менторами. Олена Галіцина зазначила, що рада бути дотичною до створення нової частини спільноти UPSHIFT.

У проведення тренінгу були залучені ко-тренери, які допомогли майбутнім менторам самостійно пройти шлях апшифтерів від усвідомлення проблеми до створення проєкту.
Очільник Громадської організації «Агенція локальних ініціатив» Сергій Омелічкін зазначив, що ці два тренінги можна вважати успішним стартом в реалізації UPSHIFT. Наразі анонсуємо набір команд в Київській та Чернігівській областях. Головна задача, яка стоїть перед нами, полягає в допомозі молоді у розв’язанні проблеми, з якою вони до нас прийдуть. Надалі буде ще більше позитивних емоцій та вражень, якими ми обов’язково ділитимемося з вами.
Програма UPSHIFT у Київські та Чернігівській областях реалізується Громадською організацією «Агенція локальних ініціатив” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.