Тренінг для представників громадських організацій: підтримка ментального здоров’я
15 серпня провели тренінг на тему захисту ментального здоров’я в громадських організаціях. Розглянули актуальні проблеми та обговорили шляхи їх вирішення.
Спікеркою була координаторка психологічних програм Валерія Спіцина, яка практикує когнітивну-поведінкову терапію понад три роки:
«Я використовую методики екзистенційного та когнітивно-поведінкового консультування, а також проводжу профорієнтацію та групові терапії. Моя мета - допомогти людям розібратися у своїх емоціях і думках, знайти ресурси в собі, щоб упоратися з труднощами та досягти внутрішньої та зовнішньої гармонії. Я вірю в те, що кожна людина має право на щасливе життя і готова допомогти кожному, хто бажає змінити своє життя на краще», - розповідає про себе Валерія.
Під час вебінару було розкрито тему необхідності організованих дій у сфері захисту ментального здоров'я в неприбуткових організаціях. Також Валерія відповіла на ряд актуальних запитань:
- Вплив негативних факторів на ментальне здоров'я та основні чинники;
- Емоційні стани людей та інструменти самозарадності;
- Види груп та робота в колективі, інструменти налагодження групової роботи;
- Організаційні інструменти захисту ментального здоров'я в організації.
Тренінг проходив на Ютуб-каналі громадської організації “Єднання”, яка вже 23 роки розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні.
Світлини з тренінгу

