Закінчився етап подання проєктних заявок Бюджету участі - 2022 в Донецькій громаді
В Донецькій територіальній громаді Харківської області закінчився етап подання проєктних заявок Бюджету участі - 2022.
Усього було подано 51 проєкт на загальну суму 3 513 750 грн., що більше ніж в 3,5 рази перевищує загальний бюджет конкурсу і свідчить про надвисокий інтерес мешканців громади до Бюджету участі, який вперше запроваджується в даній громаді.
Цікаво, що найбільш активними стали мешканці віком 46-65 років.
Етап аналізу та доопрацювання поданих проєктних заявок триватиме до 28 лютого,а вже з 1 березня 2022 року розпочнеться етап голосування за проєкти мешканців.
Нагадаємо, що Донецька громада отримала повний супровід впровадження бюджету участі від Східноукраїнського Хабу партисипації в межах однойменного проєкту, який реалізує ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників даної співпраці не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.