Відбувся Круглий стіл “Бюджет участі Донецької громади”
Мешканці Донецької селищної громади Харківської області обговорили проєкти нормативно-правових актів щодо впровадження бюджету участі.
4 листопада відбувся Круглий стіл “Бюджет участі Донецької громади”, на якому було презентовано проєкти Положення про бюджет участі, Параметрів бюджету участі на 2022 рік та відповідної Цільової програми на наступні три роки. Саме цими документами буде регламентуватися процес впровадження та адміністрування даного інструменту на території громади. Проєкти документів готувалися у співпраці з фахівцями Східноукраїнського Хабу партисипації. Після доопрацювання у відповідності з пропозиціями, які пролунали на Круглому столі та які ще можуть надійти від мешканців, вказані документи будуть винесені на розгляд депутатів місцевої ради, чергова сесія якої пройде вже наступного тижня.
За теперішніми планами керівництва громади, вже 15-го листопада має розпочатися етап подання проєктів мешканцями, який триватиме до 31 грудня. Східноукраїнський Хаб партисипації проведе тренінг з написання проєктів для потенційних авторів проєктів, а також допоможе з розробкою та виготовленням інформаційних матеріалів для відповідної інформаційно-просвітницької кампанії.
Відеозапис Круглого столу https://youtu.be/-uLaEfOuKd8
Захід організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.