Стратегічна сесія організацій Платформи за правові реформи для ОГС
26 – 28 серпня у Києві відбулася Стратегічна сесія організацій Платформи за правові реформи для ОГС. Це 3 дні активної роботи, 60 колег з організацій громадянського суспільства з усієї України, безліч ідей та планів щодо адвокації рішень 8 розділів Карти правових реформ для громадянського суспільства, відкритий простір та інтенсивне обговорення, як спільними зусиллями ефективно покращувати правове середовище для розвитку громсуспільства в Україні!
Наша організація є учасницею Платформи, на стратегічній сесії її представляв Михайло ІЗЮМСЬКИЙ.

На заході обговорювалися такі питання:
- формати продуктивної роботи спільноти в онлайн і гібридному форматі, зважаючи на виклики сьогодення;
- політики взаємодії всередині Платформи;
- нагальні правові проблеми для громадянського суспільства та як підходити до їх розв’язання;
- інструменти для обміну досвідом та навчання всередині Платформи та
- майбутню стратегію більш активного залучення членів Платформи в адвокаційні кампанії у межах імплементації Карти правових реформ для громадянського суспільства.