Учасники команди ГО «Агенція локальних ініціатив» ділилися досвідом роботи з громадами
Михайло Ізюмський, Сергій Омелічкін та Олександр Карташов, котрі є невід’ємною частиною команди нашої громадської організації, чотири дні поспіль в онлайн форматі передавали практичний досвід діяльності щодо залучення мешканців, молоді та громадських організацій до місцевого самоврядування на Харківщині.
Починаючи з 2017 і до закінчення проекту у 2020 році, учасники команди ГО «Агенція локальних ініціатив» були залучені до реалізації регіонального проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», котрий впроваджувала ГС «Харківський університетський консорціум» в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
На весні 2021 року програма DOBRE відібрала команду тренерів, котру очолив виконавчий директор нашої організації Сергій Омелічкін. Основна мета та задача тренерів - передача досвіду для підготовки нових регіональних ОГС до роботи компоненту «Залучення громадськості» в Запорізькій, Чернігівській та Чернівецькій областях.
З 6 по 9 квітня команда організувала та провела чотириденний установчий семінар для нових партнерів Програми DOBRE у Запорізькій (Агенція сталого розвитку "Хмарочос"), Чернігівській (Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень) та Чернівецькій (Український Народний Дім у Чернівцях) областях.
Під час заходу тренери передали свій досвід роботи з громадами, поговорили та попрацювати над викликами та новими форматами, котрі виникають у зв’язку із карантинними обмеженнями.
Окремо дякуємо Дмитру Якимцю, котрий приєднався до нашої команди та поділився власним досвідом роботи в програмі DOBRE у Тернопільській області.
Дякуємо Anna Tovstukha та Владимир Куприй за координацію, допомогу в організації та проведенні такого конструктивного й продуктивного заходу
